www.cvonline.hu

Logisztikai- és Operációs Menedzser

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Éjszakai – Nappali áruterítésben (autóalkatrész) dolgozó munkatársak vezetése, irányítása (50 fő)
  • Nappali csomaglogisztikai tevékenység koordinálása (20 fő)
  • Teljes gépjármű flotta kezelése
  • A teljes ügyviteli adminisztráció irányítása
  • Aktív részvétel a számlázási folyamatokban
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Külső és belső vállalati kapcsolattartás Ausztriában, telephelyek bejárása
  • Kapcsolattartás és riportálás az anyavállalat felé
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú  és/vagy logisztikai szakirányú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló német nyelvtudás (tárgyalóképes)
  • Vezetői gyakorlat
  • Kiköltözési, utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Csapatvezetésben szerzett rutin
  • Logisztikai piac ismerete
  • Erős vezetői készségek

Előnyök:

  • Tehergépjármű flotta üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabér, bejelentett oszták fizetés(13. és 14. havi fizetés)
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Ausztria, Bécs

Egyéb információk:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció megjelölésével, a „Jelentkezés” gombra kattintva.

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német