Logisztikai és készlettervező (Supply Chain) gyakornok (Referenciaszám: PJ5011)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1085830
lejárt

Újpesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Logisztikai és készlettervező (Supply Chain) gyakornok

Feladatok:
- Supply Chain napi munkájának támogatása
- Szerződések előkészítés és ügyintézése
- Megrendelések készítése
- Üzleti utak előkészítése
- Tárgyalások előkészítése és szervezése
- Kongresszusi regisztrációk ügyintézése és azok nyomon követése
- Számlák nyilvántartása és ügyintézése
- Elszámolások készítése
- Riportok és prezentációk készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 25 óra vállalása hétköznapokon
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Gyakorlatias gondolkozás, határozott fellépés
- Rugalmasság, nyitottság

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.