www.cvonline.hu

Logisztikai és kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A logisztikai folyamatok optimalizálása a gyártótól a végső szállítási helyszínre
  • Rendelések, visszaigazolások kezelése
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi beszállítókkal
  • Nemzetközi fuvarok szervezése
  • Felmerült problémák és reklamációk kezelése, megoldások kidolgozása
  • Számlázási feladatok elvégzése
  • Üzletkötők munkájának szakmai támogatása
  • Iroda napi üzemelésével kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év kereskedelmi adminisztráció területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Támogató csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol