www.cvonline.hu

Logisztikai és Háztechnikai vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.26.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1177510

Pozíció leírása / Job description

A ruházati kereskedelem egyik meghatározó alakja keresi logisztikai munkatársát, egy pörgős és egyben kiváló szervezési készséggel rendelkező pozícióra. A háttér adott, már csak rátok várunk.
- felelősségvállalás az üzlet logisztikai és karbantartási területeiért
- folyamatos kapcsolattartás a cég külső-és belső partnereivel, szolgáltatóival
- áruátvétel- és rakományellenőrzés
- az áru értékesítésre történő megfelelő előkészítése
- részvétel a termékek árazásában
- leltározások megtervezése és azokon való részvétel
- részvétel az áruház napi nyitásában, készenléti szolgálatban

Elvárások / Requirements

- textil kiskereskedelemben szerzett áruraktározási vezetői
tapasztalat
- kiváló német nyelvtudás
- terhelhetőség, kézügyesség és állóképesség
- precíz, gördülékeny munkavégzés
- kiváló szervezőkészség, csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- biztos munkahelyet egy nemzetközi vállalatnál
- kellemes munkakörnyezetet egy elegáns áruházban
- dolgozói vásárlási kedvezményt a teljes árukészletre
- cafeteria juttatásokat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Egyéb hasonló állások Önnek
Logisztikai mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Anyagáramlás megtervezése; Vevő...
Oroszlány, Tatabánya

Trenkwalder Kft

Tatabánya környékén tevékenykedő autóipari Part...
Komárom-Esztergom, Magyarország

Logisztikai ügyintéző

Mind-Diák Szövetkezet

Veszprémi, munkaruházattal foglalkozó partnerün...
Veszprém