www.cvonline.hu

Logisztikai és Háztechnikai vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.25.
Jelentkezési határidő: 2017.10.03.

A ruházati kereskedelem egyik meghatározó alakja keresi logisztikai munkatársát, egy pörgős és egyben kiváló szervezési készséggel rendelkező pozícióra. A háttér adott, már csak rátok várunk.

Pozíció leírása / Job description

- felelősségvállalás az üzlet logisztikai és karbantartási területeiért
- folyamatos kapcsolattartás a cég külső-és belső partnereivel, szolgáltatóival
- áruátvétel- és rakományellenőrzés
- az áru értékesítésre történő megfelelő előkészítése
- részvétel a termékek árazásában
- leltározások megtervezése és azokon való részvétel
- részvétel az áruház napi nyitásában, készenléti szolgálatban

Elvárások / Requirements

- textil kiskereskedelemben szerzett áruraktározási vezetői
tapasztalat
- kiváló német nyelvtudás
- terhelhetőség, kézügyesség és állóképesség
- precíz, gördülékeny munkavégzés
- kiváló szervezőkészség, csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- biztos munkahelyet egy nemzetközi vállalatnál
- kellemes munkakörnyezetet egy elegáns áruházban
- dolgozói vásárlási kedvezményt a teljes árukészletre
- cafeteria juttatásokat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -