www.cvonline.hu

Logisztikai és Beszerzési Asszisztens

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Az

ATLANTISZ Klíma,

a Toshiba klímaberendezések magyarországi képviselete, lendületes, fiatalos csapatába

pozícióba felvételt hirdet.

A leendő munkatárs feladatai:

  • folyamatos kapcsolattartás a külföldi beszállítóval (angol nyelven – mind telefonon, mind írásban)
  • árubeszerzés és készletfigyelés
  • állandó partnereinktől történő megrendelések kezelése, feldolgozása
  • logisztikai feladatok ellátása
  • a szükséges adminisztráció ellátása, dokumentáció, számlázás

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • angolnyelv-tudás társalgási szinten, mind szóban, mind írásban
  • Word, Excel rutinból történő kezelése
  • e-mailek fogadása és küldése
  • vállalatirányítási rendszerünkben történő munkavégzés gyors elsajátítása
  • kedves, gyors, precíz munkavégzés és problémamegoldó hozzáállás

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent a pénzügyekben, könyvelésben, logisztikában való jártasság és az azonnali munkakezdés lehetősége.

Amit nyújtani tudunk:

  • magas szintű szakmai munka
  • Japán márka képviselete
  • fiatal, jó hangulatú csapat
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal – a fizetési igény megjelölésével – a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol