www.cvonline.hu

Logisztikai elemző gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 794091

Feladatok:
  • A központi raktár készletszintjének felügyelete,
  • a várható felhasználással kapcsolatos előrejelzések ellenőrzése,
  • beszállítóval és vásárlói igényekkel kapcsolatos problémák kezelése,
  • kapcsolattartás az együttműködő osztályokkal,
  • a rendszer által generált figyelmeztetések kezelése a meghatározott időn belül,
  • valamint megbeszéléseken és telefonos konferenciákon való részvéte
Elvárások:
  • AKTÍV NAPPALIS tanulmányok logisztikai területen,
  • angol nyelv magas szintű ismerete,
  • haladó szintű Excel ismeretek,
  • proaktív, nyitott hozzá állás minden feladathoz
Előny:
  • Lotus alkalmazások ismerete,
  • vállalati irányítási rendszerek ismerete, pl.: SAP
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 30 óra,
  • július közepééig tartó munkaidő.
  • Bér:
  • Bruttó 952 Ft/óra
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen MAN-01. Kérünk, tüntesd fel a ráérésed is az e-mailedben!