www.cvonline.hu

Logisztikai diszponens

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő műanyagipari gyártócégünk

munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Vevői megrendelések rögzítése és visszaigazolása
  • A visszaigazolt vevői megrendelések alapján az optimális termelési program előkészítése és folyamatos, napi színtű karbantartása termékcsoportok szerint
  • Gyártási folyamatok logisztikára való illesztése
  • Vevői igények logisztikai folyamatainak megtervezése
  • A szériagyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok megrendelése
  • Kiszállítások nyomon követése, számlázás

Elvárások a jelölttel szemben:

  • felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség
  • gyártásprogramozási ismeretek
  • többéves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • kommunikációképes német nyelvtudás szóban és irásban alapkövetelmény, a napi munkához elengedhetetlen feltétel
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP vagy BaaN vállalatirányítási rendszer alapismerete

Elönyt jelentenek:

  • angol nyelvtudás
  • fröccsöntési alapismeretek
  • fröccsöntő üzemi gyártástervezési tapasztalat
  • beszerzési munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • vonzó, versenyképes jövedelem
  • hosszú távú sperspektíva egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • felelösségteljes, önálló munkakör
  • azonnali munkakezdés
  • külföldi betanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre, a pozíció pontos megnevezésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német