www.cvonline.hu

Logisztikai diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1083861

Cégünk 1993 óta működik Magyarországon, 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Üzleti tevékenységünk központjában Ügyfeleink állnak, ehhez folyamatosan alkalmazkodó értékesítési irányelveket és stratégiát alakítottunk ki, hogy megfeleljünk változó igényeiknek és mi legyünk az első számú Partnerei a Vásárlóink, a Részvényeseink, az Alkalmazottaink és a Helyi közösségek számára.
Feladatok:

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • Logisztikai szolgáltatóval történő egyeztetés
  • Beszállítói cikkek listázása
  • Szállítási reklamációk kezelése
  • Áruházakkal történő egyeztetés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Legalább másodéves legyél
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 3 munkanapot (25-30 óra/hét) dolgozz nálunk

Juttatások:
  • Tapasztalatszerzés ellátási láncterületen egy multinacionális vállalatnál
  • A gyakornoki program résztvevőjeként rálátás a teljes vállalat működésére

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Budaörs