www.cvonline.hu
Logisztikai csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.14.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 984474
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Német tulajdonban lévő, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Logisztikai csapat munájának koordinálása (6 fő)
- direkt beszerzéshez beszállítók felkutatása, szerződések körüli ügyintézések,
- meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás,
- készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények
- Felsőfokú végzettség,
- 3-5 éves műszaki beszerzésben szerzett tapasztalat,
- vezetésben szerzett tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol vagy német nyelvtudás,
- magabiztos, kommunikatív személyiség.

- Hosszú távú munkalehetőség,
- változatos, kihívást jelentő munkakör.