www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 970116

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Termékfelelősök munkájának támogatása
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • Extra költségek minimalizálása
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Akciók bevezetése a készletpontosság növelése érdekében
  • A folyamatos fejlődés támogatása a logisztika összes területén
  • Önálló döntéshozatali képesség a meetingeken és a telefonos konferenciákon
  • Logisztikai vezető távolléte esetén annak teljes értékű helyettesítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves vezetői munkatapasztalat
  • Célorientált felelősségteljes, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • MS Office, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ, Győr-Veszprém térsége