www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.08.21.
Hirdetés azonosító: 960381
lejárt

Építőipari adalékanyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről
logisztikai csoportvezető
(Ref.: 605)
pozícióba!

Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör alapvető célja:

Teljes körű kapcsolattartás a logisztikát és a raktárt érintő kérdésekben. A területet számára szükséges minőségi, megbízható és költséghatékony erőforrások biztosítása és koordinálása a legjobb gyakorlatok, a vonatkozó szabályzatok és előírások szerint.

A munkakör legfontosabb feladatai

  • A belső logisztikai folyamatok irányítása, ellenőrzése és optimalizálása, színvonalas működés fenntartása.
  • A területet számára szükséges minőségi, megbízható és költséghatékony erőforrások biztosítása.
  • A logisztikai kapacitás maximális szintű kihasználása, költségek minimalizálása.
  • A logisztikai biztonság fenntartása, fejlesztése.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a logisztikai szolgáltatások és alapanyagok beszerzésében.
  • A logisztika napi működését támogató informatikai rendszerek és alkalmazások fejlesztése.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek

  • Közgazdász vagy logisztikai diploma/felsőfokú szakképesítés, vagy logisztikai tanulmányokkal kiegészített mérnöki diploma.
  • 5-10 év tervezési, logisztikai, szállítmányozási vagy ellátási lánchoz kapcsolódó tapasztalat.
  • Különböző logisztikai projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Határozott fellépés, meggyőző képesség
  • Erős vezetői és tervezői készségek
  • Innovatív szemlélet
  • Ügyfél- és folyamatorientált gondolkodásmód

A Megbízónk által kínált feltételek

  • Modern, multinacionális környezet
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődést támogató légkör
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon (Link megjelenítése) mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu