www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 958883

Link megjelenítéseimages/editor/1339665290.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Termékfelelősök munkájának támogatása
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • Extra költségek minimalizálása
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Akciók bevezetése a készletpontosság növelése érdekében
  • A folyamatos fejlődés támogatása a logisztika összes területén
  • Önálló döntéshozatali képesség a meetingeken és a telefonos konferenciákon
  • Logisztikai vezető távolléte esetén annak teljes értékű helyettesítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves vezetői munkatapasztalat
  • Célorientált felelősségteljes, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • MS Office, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Utazási hajlandóság

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ, Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Izsó Renáta
E-mail: renata.izso.E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 220 8636
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678