www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 922895

Multinacionális partnerünk megbízásából, gyáli munkavégzéssel kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Raktári folyamatok koordinálása, problémák megoldása
  • készlet kezelés, leltározási feladatok,
  • megrendelések rögzítése, ütemezése, kapcsolattartás a megbízókkal,
  • megbízásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • problémamegoldás és a reklamációk azonnali kezelése a megfelelő szintű kiszolgálás érdekében
  • bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése,
  • riportok készítése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • csoportvezetői, supervsiori 1-2 éves tapasztalat
  • ügyfél orientáltság,
  • kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • döntéshozatali képesség,
  • határozott fellépés,
  • középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • multinacionális munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Gyál, kijutás egyénileg!
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés.
Kapcsolat:

Referencia szám: SYN-VEZ-02
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó ANGOL nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül.