www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • operatív logisztikai folyamatok felügyelete: fuvarszervezés, raktármenedzsment, készletgazdálkodás, termeléstervezés, vevői-és beszállítói kapcsolattartás, projekt beszerzés, vevői-és rendszerauditokon a logisztikai osztály képviselete
  • stratégiai jellegű logisztikai folyamatok felügyelete: projektmenedzsment, logisztikai tervezés, folyamatoptimalizálás, készletcsökkentés, raktár optimalizálás
  • a vevői rendelések maradéktalan kiszolgálása, a határidők tartása
  • a bejövő, belső és kimenő szállítmányok összehangolása, optimalizálása
  • vámmal kapcsolatos feladatok irányítása a zökkenőmentes működésért
  • KPI rendszer fejlesztése és a mérőszámok folyamatos követése, havi zárások

Elvárások:

  • 3 éves logisztika tapasztalt gyártó/ termelő cégnél
  • Felsőfokú végzettség (logisztika, kereskedelemi, közgazdász, mérnök, műszaki menedzser)
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, IT ismeretek
  • Lean eszközök ismerete (Előny: JIT, JIS)
  • Magabiztos, határozott fellépés,
  • Stratégiai gondolkodásmód, Analitikus szemlélet
  • Munkatársak vezetésének és motiválásának képessége

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azLink megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő