www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

A komlói székhelyű Ratipur Kft. dinamikus fejlődését a poliuretán-feldolgozással előállított termékeinek piaci sikere alapozta meg.

Az 1989 óta működő autóipari beszállító cég elsősorban a gépjármű motorterében található hang-, hő- és zajszigetelő, rezgéscsillapító elemek, valamint autófelszerelési cikkek fejlesztésével, tervezésével és gyártásával foglalkozik.

Cégünk munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A beszerzési politika kialakítása;
  • A beszerzési tevékenység operatív irányítása;
  • A beszállítók kiválasztása, auditálása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • A beszállítók teljesítményének értékelése és javítása;
  • Készletgazdálkodás mutatószámainak javítása;
  • Az optimalizált raktározási tevékenység irányelveinek kialakítása;
  • A szállítmányozási tevékenység irányítása;
  • Szállítmányozók/fuvarozók kiválasztása, kapcsolattartás;
  • Szállításokkal és teljesítésekkel kapcsolatos viták rendezése;
  • A logisztikai egység nyilvántartási és adatszolgáltatási teendőinek felügyelete;
  • A beszerzési és anyaggazdálkodási feladatok tervezése, irányítása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (elsősorban gyártó cégnél)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél, fiatal, dinamikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos, kihívásokkal teli feladatok

A fényképes pályázatokat az alábbi email címre várjuk magyar és német nyelven, bérigény megjelölésével.

Ratipur Kft.

7300 Komló, Patak u. 2.

dr. Linde Hajnalka

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő