www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Pozíció leírása:

A felelőssége alá tartozó logisztikai terület koordinálása (gyártási logisztika, kiszállítás és vevői kapcsolattartás),
Logisztikai célok eléréséhez szükséges koncepciók és intézkedések kidolgozása, kiértékelése és a kapacitás tervek összeállítása,
Költségtervezés, költséghatékonyság optimalizálása,
Belső logisztikai folyamatok optimalizálása, dolgozók motiválása,
Riportok, jelentések készítése a gyárigazgató és a szakmai vezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Releváns tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás
Vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny:

Szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs készséggel és jó probléma megoldó képességgel rendelkezik.

Egyéb hasonló állások Önnek
Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Partnerünk sokféle IT területtel foglalkozó mag...
Budapest

Logisztikai munkatárs

Lincos Kft

A Lincos Kft., garázsipari szerszámokkal és ber...
Debrecen, Hajdú-Bihar