www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető (Ref.szám: HM-1279)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.05.
Hirdetés azonosító: 955208

Főbb feladatok:

  • Termékfelelősök munkájának támogatása (anyagellátás, készletek, gyártástervezés, kiszállítás)
  • SAP rendszer felügyelete, a logisztikai modulok működésének ellenőrzése (SD, MM)
  • középtávú előrejelzések (12 hetes) összeállítása és kommunikálása megfelelő részlegek felé
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • Extra költségek minimalizálása
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Akciók bevezetése a készletpontosság növelése érdekében
  • A folyamatos fejlődés támogatása a logisztika összes területén
  • Logisztikai vezető távolléte esetén annak teljes értékű helyettesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 2-3 éves vezetői munkatapasztalat
  • Célorientált felelősségteljes, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • MS Office, vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1279-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő