Logisztikai folyamattervező mérnök - Pápa (Referenciaszám: HM-1279)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.21.
Jelentkezési határidő: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1096911

Főbb feladatok:

  • Termékfelelősök munkájának támogatása (anyagellátás, készletek, gyártástervezés, kiszállítás)
  • SAP rendszer felügyelete, a logisztikai modulok működésének ellenőrzése (SD, MM)
  • Középtávú előrejelzések (12 hetes) összeállítása és kommunikálása megfelelő részlegek felé
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • Extra költségek minimalizálása
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Akciók bevezetése a készletpontosság növelése érdekében
  • A folyamatos fejlődés támogatása a logisztika összes területén
  • Logisztikai vezető távolléte esetén annak teljes értékű helyettesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy mérnöki vonalon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 2-3 éves vezetői munkatapasztalat
  • Célorientált felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • MS Office, vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, bejárás támogatás

A munkavégzés helye: Pápa, Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait e-mailben a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1279-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő