www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 987479
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LOGISZTIKAI (CSOPORT)VEZETŐ / LOGISTICS LEADER (LAV-1748)

FELADATOK:
  • Beszállítói és szállítmányozási folyamatok felügyelete;
  • Szoros kapcsolattartás a beszállítókkal ANGOL nyelven;
  • Kis létszámú logisztikai csapat vezetése;
  • Ütemezett rendelések elkészítése;
  • KÖZÚTI, VASÚTI ÉS FOLYAMI fuvarszervezés;
  • Beszállítók versenyeztetése, ajánlataik összehasonlítása, kiértékelése;
  • IMPORTTAL kapcsolatos adminisztráció intézése;
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentációk kezelése;
  • Reklamációk intézése, koordinálása a beszállítók felé;
  • A BESZERZÉSI folyamatok javításában való részvétel;
  • Beszerzési források felkutatása.

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú logisztikai végzettség;
  • Legalább 5 éves LOGISZTIKA, SUPPLY CHAIN, SZÁLLÍTMÁNYOZÁSBAN eltöltött vezetői tapasztalat;
  • TARTÁLYOS szállítmányozásban eltöltött gyakorlat, tapasztalat;
  • VÁM és jövedéki adózási ismeretek;
  • Nagyfokú munkabírás;
  • Fuvarozásra vonatkozó jogszabályok ismerete;
  • Magabiztos, aktív ANGOL NYELVTUDÁS szóban és írásban;
  • VEZETŐI képesség; önálló munkavégzés, döntéshozó képesség, kiváló problémamegoldó készség, rendszerszemlélet;
  • Nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség, proaktív hozzáállás
  • Rendszerszemlélet.

Munkavégzés helye: Komárom

Jelentkezzen online magyar és ANGOL nyelvű önéletrajzával.

Tech People LÁBLÉC