www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk

LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ
(HF 11-7810)

munkatársat.

Feladatok

  • 15-20 fő logisztikai munkatárs vezetése
  • Logisztikai folyamatok tervezése, fejlesztése és optimalizálása
  • Az új termékek bevezetésének logisztikai oldalról történő koordinálása
  • Együttműködés a gyár többi osztályával
  • Riportálás a logisztikai igazgatónak

Elvárások

  • Logisztika területén szerzett vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő fizetés, juttatási csomag

Egyéb

  • Munkakezdés: akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7810"-es referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése