www.cvonline.hu

Logisztikai csoportvezető (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

Autóiparban tevékenykedő megbízó Partnerünk részére keresünk Logisztikai csoportvezető munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Logisztikai tervező csapat napi munkafeladatainak koordinálása
  • Felelősség a logisztikai kalkulációk határidejének betartatásáért
  • Logisztikai tervező csoporthoz tartozó számlák ellenőrzése
  • Felelős a göngyöleg leltárért
  • Kiadási költségvetés folyamatos kontrollja

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább  1-2 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Vezetői képesség és tapasztalat
  • Tárgyalási képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.