www.cvonline.hu

Logisztikai csomagolástervező munkatárs

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1094941

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően logisztikai területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat:
Logisztikai csomagolástervező.

Feladatok:

Az új gyártási sorozat, illetve a meglévő termékek számára az egyedi logisztikai szállító és tároló eszközök (csomagolási) koncepciójának tervezése.
Szoros együttműködés a központi csomagolástervezési osztállyal.
Csomagolási tervek kidolgozása, előírások gondozása és szükség esetén megváltoztatása, figyelembe véve a folyamatváltozásokat, illetve a minőségügyi szempontokat.
Egyedi logisztikai szállító és tároló eszközöknél költségek és beszállítók összehasonlítása, dokumentálása.
Egyedi csomagolási koncepciók rögzítése a megfelelő rendszerben.

Elvárások:

Lezárt műszaki tanulmányok, logisztikai és anyaggazdálkodási ismeretekkel
Kiváló német nyelvtudás
Külföldi utazási hajlandóság
CAD ismeretek
Logisztikai összefüggések ismerete

Amit kínálunk:

Multinacionális, modern, gyártó környezet
Versenyképes juttatási csomag
Fiatal, dinamikus csapat
Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján