www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 572 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata munkatársat keres

munkakörbe.

Feladat:

  • Intenzív részvétel a napi operatív munkában,
  • Eszköznyilvántartások, kimutatások vezetése,
  • Logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelés.

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Számítógépes felhasználói tudás: word, excel magas szintű ismerete (pl. függvények, szűrők használata),
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Győri (vagy ahhoz nagyon közeli) lakóhely.

Elvárt készségek, képességek:

  • Önálló munkavégzésre képes, kevés irányítással,
  • Türelmes, nyugodt személyiség,
  • Jó koncentrációs képesség,
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Előnyök:

  • Targoncavezetői, kisgépkezelői bizonyítvány,
  • „C” kategóriás jogosítvány,
  • Építőipari tanulmányok.

Amit nyújtani tudunk:

  • Munkaszerződés, határozatlan időre 3 hónap próbaidővel, azonnali kezdési lehetőséggel
  • Versenyképes fizetés, étkezési utalvány,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

A munkavégzés helye:

  • Győr, Ipari Park.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő