www.cvonline.hu

Logisztikai Asszisztens

  • A hirdetés 554 napja lejárt

A hazai infokommunikációs és IT infrastruktúra piacon dinamikusan fejlődő Young B.T.S. Kft. logisztikai csapatába keres

Logisztikai asszisztenst.

Ha szeret alapos és precíz munkát végezni, vagy egy felmerülő problémát kreatívan megoldani, ha a folyamat és a rendszerszemléletű gondolkodás közel áll Önhöz, ha türelmes tud lenni az ügyfelekhez és a munkatársaihoz, akkor ez a munkakör Önre vár.

Feladatok:

  • Bejövő telefonok kezelése
  • Bejövő ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Szállítási feladatok koordinálása
  • Raktárral való folyamatos együtt működés
  • Vevői és szállítói megrendelések, diszpozíciók, visszaigazolások írásos rögzítése, kezelése (pl.: e-mail, fax, telefon)
  • Vevői és szállítói számlakezelés
  • Import ügyintézés
  • Kölcsönáru kezelés
  • Elektronikus iratkezelés, iratiktatás
  • Adminisztráció, postaiktatás, pénztárkezelés
  • Belső adminisztráció kezelése (levelezés, szerződések, stb.)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási - közép szintű - angol nyelvtudás
  • Rendszerben való gondolkodás, komplex látásmód
  • Rugalmasság, önállóság, kreativitás
  • Kitartás
  • Pozitív életszemlélet
  • Határozottság
  • Ügyfél centrikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • sERPa vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Logisztikai és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, összeszokott dinamikus csapat
  • Állandó képzések, fejlesztések
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó kedélyű csapat

Amennyiben megfelel a fenti feltételeknek, kérjük, fizetési igényének megjelölésével küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, motivációs levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő