www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Budapesti székhelyű kereskedelmi partnerünk részére

logisztikai asszisztens

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • ajánlatok rögzítése
  • vevői rendelések kezelése
  • számlázás
  • reklamációk kezelése

Elvárások:

  • vállalatirányítási rendszerben jártasság (SAP, NAVISION, stb.)
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Word, Excel programok ismerete
  • nyitott, pozitív személyiség

Előnyt jelent:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • munkába állás időpontja: azonnal
  • munkaidő: H-P: 7.00-15.00, vagy 8.00-16.00
  • Előreláthatólag 6 hónap határozott idejű foglalkoztatás, szerződés-hosszabbítás lehetséges.
  • kellemes környezet, nagyon jó csapat

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű