www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 932452

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása,
  • vállalatirányítási rendszerben (SAP) történő adminisztráció,
  • precizitást, monotonitást igénylő irodai munkavégzés,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • adminisztratív területen szerzett legalább egy éves munkatapasztalat,
  • középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office programok magas szintű kezelése,
  • nagyfokú pontosság, precizitás.
Előny:
  • Logisztikai végzettség,
  • szállítmányozás, logisztika területén szerzett adminisztrációs tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség,
  • multinacionális környezet,
  • fix bérezés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 23. kerület, BILK logisztikai központ
Kapcsolat:

Fényképes önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: AD-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.