www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 831 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk az európai gyártás központja, az autóipar stabil vállalkozása, melynek vevői a világ nagy autógyárai

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Szállítási feladatok koordinációja, szervezési és kapcsolattartási feladatok
Csomagolóanyagok beszerzése, adminisztrációja
Logisztikai támogató feladatok
Riportok készítése
Jelentések elkészítése SAP-ban
Vevői kapcsolattartás
Szállítással kapcsolatos dokumentációk kezelése

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Logisztikai ismeretek (szállítmányozás, szervezési feladatok)
Gazdasági végzettség (felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség előny)
Határozott fellépés, problémamegoldó képesség, rugalmasság, precizitás
Alapfokú angol nyelvtudás

ELŐNY:

Felsőfokú vámügyintézői képesítés
Multinacionális környezetben szerzett autóipari tapasztalat
Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1173 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Fejér
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő