www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 921 napja lejárt

Francia kozmetikai cég magyarországi leányvállalata:

munkatársat keres

a márkabolt-hálózat logisztikai feladatainak ellátására

Feladatok:

  • A kozmetikai termékek rendelésének koordinálása
  • A raktárkészletek kezelése
  • A vállalat kereskedelmi, ügyviteli programjának teljes körű kezelése
  • Kapcsolattartás a cégcsoport külföldi és belföldi raktáraival, szállítmányozó partnereivel
  • Nemzetközi és belföldi áruszállítások szervezése
  • A márkaboltok leltárainak ellenőrzése

Elvárások:

  • Francia nyelvtudás (az interjún ellenőrizzük)
  • Angol nyelvtudás előny
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó döntéshozó képesség
  • Csapatmunka

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Link megjelenítése

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal 2015. március 31-ig az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia