www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Régió: Pest
Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.18.
Hirdetés azonosító: 902245

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát logisztikai asszisztens munkakörbe azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- logisztikai és raktári adminisztráció naprakész vezetése
- szállítmányok regisztrálása az EKÁER-ben (Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszerben)
- az EKÁER rendszerhez kapcsolódó jogszabályok betartása, valamint az esetleges változások követése
- szoros együttműködés más szervezeti egységekkel (pl. pénzügy, beszerzés)
- kapcsolattartás a szállítókkal és a beszállítókkal
- riportálás

Elvárások:

- középfokú végzettség, érettségi,
- erős kommunikációképes angol nyelvtudás,
- asszisztensi és/vagy adminisztratív munkakörben szerzett fél-egy éves tapasztalat
- erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
- pontos, precíz munkavégzés,
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

- versenyképes havi alapbér,
- bejárási támogatás,
- 3 hónap után béren kívüli juttatások,
- modern és fiatalos munkakörnyezet,
- dinamikusan fejlődő vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Munkarend: H-P 10:00-18:20

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a