www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 870102
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg nemzetközi állat-egészségügyi termékekkel foglalkozó partnercégünk részére keresünk megbízható munkatársat logisztikai asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Logisztikai terület napi operatív munkájának segítése
  • Dokumentációkezelés
  • Kapcsolattartás belső részlegekkel és külső partnerekkel, elsősorban angol nyelven
  • Jelentések, elemzések készítése
  • Egyéb felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább egy évig
  • Közgazdasági / logisztikai szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Monotonitástűrés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 20 óra vállallása elvárt

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Logisztikai cégnél szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Rugalmas beosztás

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül önéletrajz feltöltésével.