www.cvonline.hu
Logisztikai asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.18.
Jelentkezési határidő: 2014.10.22.
Hirdetés azonosító: 863550
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

A leendő kolléga feladatai:
- Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása
- Készlet- és rendelésmenedzsment SAP-ban
- Kiszállításokhoz kapcsolódó asszisztencia, dokumentum kezelés
- Folyamatos kapcsolattartás belső és külső partnerekkel, értékesítési csoportokkal
- Jelentések és elemzések készítése a menedzsment felé

Követelmények
A sikeres pályázó a következőkkel rendelkezik:

- Pályakezdő felsőfokú mérnöki vagy gazdasági (logisztikai szakirányú) végzettség
- VAGY felsőfokú végzettség + középfokú logisztikai képesítés max. 2-3 év releváns területen szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú AKTÍV angol nyelvtudás szóban és írásban
- Erős Ms Office ismeretek (Excel, PPT), pivot táblák, függvények magabiztos használata
- Kiemelkedő kommunikációs készség, jó szervezőkészség elengedhetetlen
- Magas szintű stressz-tűrő és konfliktuskezelő képesség
- Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség.