www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 827481

Multinacionális gyártó partnerünk bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Raktári anyagmozgások dokumentálása,
  • Beérkező anyagok és kimenő áruk rögzítése számítógépes rendszerben,
  • Termelési, raktári dokumentumok kezelése,
  • Alapanyag készlet naprakész nyilvántartása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (logisztika),
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Word, Excel programok magas szintű ismerete,
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása,
  • Dinamizmus, önállóság,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Angol nyelvtudás előny.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése