www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.24.
Hirdetés azonosító: 826972

Pozíció leírása / Job description

Egészségügyben tevékenykedő partnercégünk számára keresünk Logisztikai asszisztens kollégát.

Feladatok:

-A telephelyek működéséhez szükséges havi fogyóanyag és egyéb anyagok (irodaszer, ellátmány) rendelése
-Új fogyóanyagokra vonatkozó árajánlatok bekérése, az ajánlatok összehasonlítása, döntéshez előkészítése
-A Scala programban a rendelések ellenőrzése, esetleges módosítása, jóváhagyása
-A megrendelt anyagok szállításának ütemezése
-A fogyóanyag készletek bevételezésének ellenőrzése, hibák javítása
-készletszámlák ellenőrzése
-Havi zárások, leltárak ellenőrzése
-Egyéb, munkaköréhez szorosan kapcsolódó logisztikai és beszerzési feladatok elvégzése
-Szoros együttműködés a társaság telephelyeivel, valamint a Központ társosztályain dolgozó munkatársaival

Elvárások:

-egészségügyi területen szerzett tapasztalat
-legalább középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
-alapos számítástechnikai ismeretek
-alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a