www.cvonline.hu
Logisztikai asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.19.
Jelentkezési határidő: 2014.08.23.
Hirdetés azonosító: 825837
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Az egészségügyi szolgáltató szektorban működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

A leendő kolléga feladatai:

- telephelyek működéséhez szükséges havi fogyóanyag és egyéb anyagok (irodaszer, ellátmány) rendelése.
- új fogyóanyagokra vonatkozó árajánlatok bekérése, az ajánlatok összehasonlítása, döntéshez előkészítése
- rendelések ellenőrzése, nyomonkövetése, módosítása, jóváhagyása
- megrendelt anyagok szállításának ütemezése
- fogyóanyag készletek bevételezésének ellenőrzése, hibák javítása
- készletszámlák ellenőrzése
- havi zárások, leltárak ellenőrzése
- kapcsolattartás a társaság telephelyeivel, valamint a Központ társosztályaival

Heti munkaidő: 40 óra
Munkavégzés helye: Budaapest, 13. kerület

Követelmények
- felsőfokú végzettség
- 2-3 éves egészségügyi területen szerzett tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
- pro-aktív hozzáállás
- precizitás és önálló munkavégzésre való képesség
- stressztűrő képesség