www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.

Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

LOGISZTIKAI ASSZISZTENST.

Ha kreatív vagy és jó vagy az szállítmányozásban, raktározásban, és szeretsz sokat dolgozni, jó csapatban, jó fizetésért, NÁLUNK A HELYED!

Feladatok:

  • A cég raktári és logisztikai tevékenységének napi szintű koordinálása.
  • Tengerentúli - és európai import szállítmányok lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás a központi raktárakkal, boltokkal, illetve vásárlói partnerekkel.
  • Boltok és raktárak közötti árumozgások kezelése, koordinálása.
  • Megrendelések, számlák kezelése, rögzítése.
  • Központi raktár/ak nyilvántartásainak ellenőrzése, folyamatos nyomon követése.
  • Áruk bevételezése, szállítójegyzékek készítése.
  • Adminisztráció
  • Webáruház felügyelete.

Elvárások:

  • Minimum: középiskolai végzettség.
  • Szakirányú végzettség előnyt, de nem feltétel.
  • 3 év szakmai tapasztalat, logisztikai, raktározási, területen.
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban magyar és angol nyelven egyaránt.
  • Kreatív gondolkodás, tervezés.
  • Nagyfokú precizitás, alaposság.
  • Jó koordinációs készség.
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat, csapatszellem.
  • Egyéb számítástechnikai programok ismerete.. (Word, Excel, MS Outlook)

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kultúrált munkakörülmények.

Fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzokat várunk!

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő