www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

A Béres Egészségtár Kft. a Béres Cégcsoport
fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége
logisztikai asszisztens
munkatársat
keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • számítógépes ismeretek, az Excel magas szintű ismerete elengedhetetlen;
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • kiváló elemző készség;
  • problémamegoldó gondolkodásmód;
  • precizitás;
  • kezdeményezőkészség;
  • kiváló kommunikációs készség.

Feladatok:

  • raktári teljesítménymérési rendszer adatainak előkészítése, feldolgozása;
  • rendszeres és eseti jelentések által a logisztikai szervezet támogatása;
  • terv-tény adatok összehasonlítása, eltérések feltárása;
  • részvétel a logisztikai projektek előkészítésében és végrehajtásában

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet;
  • dinamikus csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:
Budapest XV. kerület

Kezdés:
Azonnal

A jelentkezés módja:
Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2014. február 28-ig a megadott e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő