www.cvonline.hu

Logisztikai Asszisztens

  • A hirdetés 1388 napja lejárt

Feladatok:

  • kiszállítások rögzítése a rendszerben
  • bejövő számlák ellenőrzése
  • bejövő számlák rendszerben történő rögzítése
  • kimutatások készítése
  • Intrastat jelentés készítése havonta
  • szerződések rögzítése SAP Business One rendszerben

Elvárások:

  • középfokú végzettség kereskedelem/logisztika területen
  • hasonló területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógép kezelés (Windows, Word, Excel, Outlook)
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Egyéb elvárások:

  • precíz, pontos
  • együttműködő, csapatjátékos
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • jó munkabíró képességgel rendelkezik

Előny:

  • SAP Business One ismerete
  • külkereskedelem területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • nagy múltú magyar tulajdonú cég biztos háttere
  • változatos feladatok
  • munkavégzés színvonalas környezetben, kiváló munkakörülmények között
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. Kerület

Kérjük fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre megküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő