www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 732242
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Autóelektronikai és autó felszerelési cikkek export-impotjával illetve, kis- és nagykereskedelmével foglalkozó cég keres szállítmányozó diák munkatársat.

Feladatok:

  • szállítmányozással kapcsolatos ügyintézésben való besegítés
  • export-import feladatok ellátása
  • vásárlókkal, gyártókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • angol nyelv kommunikáció képes magas fokú ismerete, szóban és írásban (használni kell)
  • MS Office ismeretek
  • azonnali kezdés
  • hosszú táv vállalása

Munkaidő: H-P, heti 3-4 napban, napi 4-6 órában 08.00 - 17.00 között délelőtti munkakezdéss

Előnyt jelent:

  • logisztikai területen végzett tanulmányok illetve tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 600 Ft/óra (3hónapig)
  • igényes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • későbbiekben főállás lehetősége

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet regisztráció után (Link megjelenítése), várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.