www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1130809
lejárt

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalót, logisztikai gyakornok pozícióara.

Feladatok:

  • Küldemények nyomonkövetése
  • Okmány készítés
  • Export folyamatok koordinálása
  • Napi és heti riportok készítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelv ismerete
  • Minimum fél év vállalása
  • Office ismeret
  • Haladó excel tudás
  • Munkaidő: Hétfő - Péntek: 7.00-11.00; 11.00-15.00; 15.00-19.00; 19.00-23.00

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1085Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!
Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.