www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2017.02.15.
Hirdetés azonosító: 1099675

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, egy több évtizede a logisztikai piacon jelenlevő vállalat, amely a régióban egyedülállóan stabil munkahelyeket kínál. További növekedésüket elősegítendő új munkatársakat keresünk Logisztikai asszisztens pozícióba Tatára.

Feladatok:

• törzsadat-állomány karbantartása, készletnyilvántartás folyamatos vezetése
• raktárkészlet igény szerint történő egyeztetése, leltárkészítés
• rendelések felvétele, nyilvántartása
• kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal (idegen nyelven is)
• a napi operatív logisztikai feladatok megoldásában való aktív közreműködés
• kimutatások, adatszolgáltatások készítése
• általános adminisztráció

Elvárások:

• középfokú logisztikus végzettség
• középfokú aktív angol nyelvtudás (főleg írásban)
• megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
• stressztűrő, pozitív személyiség
• pontos, precíz munkavégzés
• jó kommunikációs képesség
• folyamatorientált szemlélet

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem, 6 hó után béren kívüli juttatások
- Stabil, megbízható munkahely
- Fiatalos környezet

Munkavégzés helye: Tata
A munkába járást önállóan kell megoldani, de természetesen annak összegét térítjük.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a