www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket. A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • A raktár működésével kapcsolatos feladatok teljesítése, egységesítése és fejlesztése
  • Megrendelések nyomon követése, teljesítése, probléma esetén vevők értesítése
  • Készletszintek optimális meghatározása
  • Vámkezelés adminisztrációja
  • Beszámolók, riportok készítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • MsOffice magas szintű ismerete, különösen Excel
  • Aktív középfokú (tárgyalóképes) angol nyelvtudás
  • Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, különösen termelő vállalatnál
  • Logisztikai és raktározási ismeretek

Helyek Budapest
Dunavarsány
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő