www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1097294

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Számítógépes adatrögzítés az EKÁER rendszerben,
  • szállítmányokkal kapcsolatos adatellenőrzés,
  • adategyeztetések, adminisztráció, adatrögzítés,
  • statisztikák, riportok készítése a vezetőség felé,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • raklap készletek kezelése,

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • MS Office programok ismerete,
  • minimum 1 éves adatkezelési, adatrögzítési tapasztalat,
  • nagyfokú pontosság, precizitás,
  • kiemelkedő monotonitástűrés.

Juttatások:
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat.

Előnyök:
  • Logisztikai végzettség,
  • szállítmányozás, logisztika területén szerzett adminisztrációs tapasztalat.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát

Munkavégzés helye:
  • Budapest