www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 332 napja lejárt

A logisztikai szolgáltatások piacán sikeresen működő,
több mint 25 éve dinamikusan fejlődő Trans-Sped Cégcsoport

munkatársat keres tatai irodájába.

FŐ FELADATOK:

  • törzsadat-állomány karbantartása, készletnyilvántartás folyamatos vezetése
  • raktárkészlet igény szerint történő egyeztetése, leltárkészítés
  • rendelések felvétele, nyilvántartása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal (idegen nyelven is)
  • a napi operatív logisztikai feladatok megoldásában való aktív közreműködés
  • kimutatások, adatszolgáltatások készítése
  • általános adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú logisztikus végzettség
  • középfokú aktív angol nyelvtudás (főleg írásban)
  • megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • stressztűrő, pozitív személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • folyamatorientált szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, biztos hátterű cég, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • versenyképes juttatási csomag

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tata

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.12.16

JELENTKEZÉS: az alább megadott e-mail címen.

Helyek Tata
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol