www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 204 napja lejárt

Külföldi tulajdonú, autóipari beszállítóként tevékenykedő partnercégünk Budapesttől 36 kilométerre található gyáregységébe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe részmunkaidőbe, napi 4 órás munkavégzésre:

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatokban való aktív részvétel
  • Vámmal kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Harmadik országbeli ki- és beszállítások vámkezelése
  • Csomagolóanyagok beszerzése, könyvelése, nyilvántartása
  • KPI- ok készítése (napi, heti, havi riportok, SAP alapú Intrastat jelentések)
  • Termékdíj bevallás

Elvárások:

  • Felsőfokú vámügyintéző végzettség
  • Befejezett középfokú tanulmányok
  • Logisztikai ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • SAP ismerete
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség (ami a későbbiek folyamán teljes munkaidővé is alakul)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a megadott email- címre várjuk.

Helyek Ercsi
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol