www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 108 napja lejárt

Orvostechnikai eszközöket és gyógyászati segédeszközöket forgalmazó hazai cégcsoport

pozícióba munkatársat keres XI. kerületi központjába, teljes munkaidőben, hosszútávra.

Feladatok:

  • vállalatirányítási rendszer kezelése: megrendelés, bevételezés, cikktörzs kezelés, készletnyilvántartás, szállítólevelek kezelése,
  • a bizományos partnerekkel való kapcsolattartás e-mailen és telefonon, a maximális vevőközpontúság betartásával,
  • bizományos készletszintek nyomon követése, ellenőrzése, optimalizálása,
  • kereskedelmi képviselők munkájának támogatása, készlettel kapcsolatos egyeztetések,
  • együttműködés a társosztályokkal (vevőszolgálat, marketing, pénzügyi osztály, titkárság),
  • esedékes, kiscsomagos futárszolgálati feladás online megrendelése,
  • EKÁER rendszer kezelése (szállításhoz új azonosító igénylése, beérkezést követő lejelentés),
  • logisztikai osztály dokumentációjának kezelése, archiválása,
  • Időszaki és év végi leltározásban való részvétel valamint annak feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások:

  • középfokú logisztikai szakirányú vagy felsőfokú közgazdasági végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, internet, levelezés), magabiztos Excel használat
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, precíz munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk: Stabil munkalehetőség, versenyképes jövedelem

Kezdés: Azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát, valamint fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét várjuk a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő