www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 183 napja lejárt

Feladatok

  • Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása

  • Készlet és rendelésmanagement a vállalatirányítási rendszerben

  • Kiszállítással kapcsolatos segédfolyamatok működtetése, dokumetációkezelés

  • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel, értékesítési csoportokkal

  • Jelentések, elemzések készítése a felsőbb vezetés felé

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

  • Excel magas fokú ismerete

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Konfliktuskezelés

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Előre lépési lehetőség

  • Juttatasi csomag

  • cafeteria rendszer

  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

  • albérlet támogatás, szállás lehetőség

  • munkába járási támogatás

  • napi egyszeri meleg étkezés

  • telefon flotta