www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 319 napja lejárt

 Link megjelenítése

Duna-Dráva Cement Kft.

Logisztikai csapatába váci munkavégzési helyre

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • logisztikai vezető és az osztály napi munkájának támogatása
  • logisztikai nyilvántartások vezetése
  • riportok, statisztikák készítése
  • fuvarozási szerződések elkészítése, archiválása
  • fuvarozási számlák, szállítólevelek ellenőrzése, archiválása
Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség előny
  • 3-5 év gyakorlat a fenti feladatokban, logisztikai területen szerzett tapasztalat előny
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office magabiztos ismerete
  • fegyelmezettség, rendszerezettség, jó szervezőkészség

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével „Logisztikai asszisztens” jeligére az alábbi e-mail címen lehet.

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol