www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Magyar tulajdonú gyógyszeripari vállalat

pozícióba

keres munkatársat

Munkavégzés helye: Pest megye, Pilisborosjenő, Ady Endre u. 1.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A gyártáshoz szükséges alap- és csomagolóanyagok megrendelése SAP rendszerben
  • Export, import szállítások szervezése EU-n belül és kívül (EKAER, vámkezeltetés)
  • Árkalkulációk készítése
  • Készletek folyamatos figyelése és megfelelő szinten tartása
  • Grafikai anyagok műszaki ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi partnerekkel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú vagy felsőfokú végzettség előny)
  • Közép szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • beszerzésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • gépírás
  • gyógyszeriparban való jártasság
  • műszaki érzék

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, úgy kérem, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát bérigény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő