www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 456 napja lejárt

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 160 országában
forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 70 országban gyártjuk.

Gyöngyösön található új gyárunkba, keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal
rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba azonnali belépéssel:

MIT VÁRUNK:

  • Minimum gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Jó számítástechnikai tudás (Windows World, Excel, felhasználói szintű ismerete)
  • Jó helyzetfelismerő képesség és gyors döntéshozás a saját területén
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: szakmai területen szerzett végzettség, tapasztalat, SAP ismerete

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ LEGFONTOSABB FELADATOK:

  • Dokumentációkezelés fejlesztése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a munkafolyamattal kapcsolatos dokumentáció precíz kezelése, pontos adatrögzítés, adatkezelés
  • Szoros együttműködés és koopeartív munka más osztályokon dolgozó kollégákkal
  • Hatékonyságnövelő projectekben való részvétel a kidolgozás és bevezetés során
  • Előírások és iránymutatások betartása és betartatása a partnerekkel
  • Rendszerek és folyamatok fejlesztése
  • Szabványok készítése és betartása, a folyamatok legmagasabb szinten történő elsajátítása

MIT AJÁNLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Munkábajárás támogatása
  • Ingyenes dolgozói buszjárat, minden műszakban Gyöngyösről

Munkavégzés helye: Gyöngyös

További információkért látogasson el karrieroldalunkra és jelentkezzen online a Jelentkezés gombra kattintva!
“Search for Jobs & Apply Onlien” linken keresse az alábbi pozíciót:
“Logistics assistant - Gyöngyös” vagy az MFG00004894 pozíciószámot.

Helyek Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol