www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Országos hallókészülék szaküzlet hálózattal rendelkező világszínvonalú, nemzetközi cég magyarországi leányvállalata keres

logisztikai asszisztenst

Feladatok:

  • Szállítmányozási, logisztikai feladatok ellátása, és a hozzá kapcsolódó adminisztráció elkészítése a logisztikai vezető irányítása alatt
  • Gyártási rendelések rögzítése, az elkészült termékek készletre vételezése
  • Vevői rendelések fogadása, komissiózása, bizonylatolása és rögzítése informatikai (vállalatirányítási) rendszerbe
  • Napi csomagszállítások összekészítése, a futárszolgálat koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel, üzletekkel
  • Megrendelések készítése, áruátvétel, bevételezés, kiszállítási bizonylatok készítése
  • Leltározások előkészítése, lebonyolítása, dokumentálása
  • Készlet ellenőrzés, célkészlet tartása

Elvárások:

  • Logisztikai végzettség
  • Raktározási és készletgazdálkodási és logisztikai ismeretek
  • Folyamatszemlélet, strukturáltság időben és térben, jó szervező készség
  • Precíz, megbízható, lendületes munkavégzés
  • Terhelhetőség, kiváló problémamegoldó képesség
  • Irodai programok (Outlook, Word, Excel) felhasználószintű ismerete
  • Rendszerezési és priorizálási képesség
  • Proaktivitás
  • Ügyfélorientáltság
  • Önállóság a rábízott feladatok ellátásában
  • Csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:

  • Logisztikai szakterületen szerzett munkatapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő